Összefoglaló 2018. november 8., csütörtök

U15: DVTK - Békéscsaba 5-2 (3-0)

Az U15 I. osztályú bajnokság 9. fordulójából elmaradt mérkőzést pótolta szerda délután a DVTK U15-ös korosztálya. A diósgyőri fiatalok hazai pályán arattak magabiztos győzelmet a Békéscsaba ellen. Jurek Gábor négyszer talált a csabai kapuba, míg a DVTK ötödik találatát Nahaj Norbert szerezte.

U15 I. osztály 9. forduló

Diósgyőri VTK - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 5-2 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Leveleki Géza (Sántha Péter, Skarupa Tamás János)
DVTK: Bánhegyi B. - Nahaj, Balázsi, Béres, Kövesi, Bak, Illés, Veréb, Szűcs, Szloboda, Jurek. Vezetőedző: Gyarmaty Attila.
Békéscsaba: Engedi - Bacsa, Belicza, Zahorán, Cservenák, Borbély, Nagy K., Varga J., Szombathelyi, Marik, Mágocsi. Vezetőedző: Kéri Roland.

Csere: Balázsi helyett Rozgonyi a 41., Veréb helyett Kiss P. a 41., Szűcs helyett Fülöp a 41., Mágocsi helyett Lőrinczi az 50., Varga J. helyett Kurucz az 50., Marik helyett Kiss G. a 62., Nagy K. helyett Kovács M. a 62. percben.
Sárga lap: -
Piros lap:
Gólszerző: Jurek (1-0) a 2., Jurek (2-0) a 15., Nahaj (3-0) a 32., Jurek (4-0) a 41., Szombathelyi (4-1) a 62., Cservenák (4-2, 11-esből) a 74., Jurek (5-2) a 78. percben.