• U19: Vác - DVTK 3-1 (2-0)
    Vereséget szenvedett a DVTK csapata a Vác vendégeként az U19-es bajnokság 12. fordulójában. A hazaiak már az első játékrészben kétgólos előnyre tettek szert, előnyüket pedig tovább növelték a második félidőben, míg diósgyőrieknek csak a szépítő találatot sikerült megszerezni.
  • U17: DVTK - Vác 5-1 (4-0)
    Sok gólos mérkőzésen többek között Szegedi Tibor két találatával 5-1-re nyert hazai pályán a DVTK csapata a Vác ellen az U17-es bajnokság 12. fordulójában.
  • U16: DVTK - Vác 5-2 (3-2)
    Gólzáporos mérkőzésen Korbély Kristóf duplájával, valamint Sramkó Ronáld, Orosz Rajmund és Orosz Marcell góljaival nyert a DVTK csapata a Vác ellen az U16-os bajnokság 12. fordulójában.
  • U15: Bozsik Akadémia - DVTK 2-2 (0-2)
    Kétgólos előnyt herdált el a DVTK U15-ös csapata szombaton Nyíregyházán. A szünetben bár 2-0-ra vezetett Jordán András együttese, a második játékrészben egalizált a hazai csapat, így pontosztozkodással zárult az összecsapás.
  • U15 "B": Eger SSE - DVTK 7-0 (3-0)
    Egerben játszott rangadót a DVTK U15-ös korosztályának második számú csapata. Szűcs István tanítványai nagy pofonba szaladtak bele a listavezető otthonában, ráadásul a mérkőzés több mint felét emberhátrányban játszotta le a piros-fehér alakulat.
  • U14: Bozsik Akadémia - DVTK 0-2 (0-1)
    Múltheti győzelme után ismét három ponttal zárta a hétvégét a DVTK U14-es együttese. Kiser László csapata Helecz Dominik duplájával győzött Nyíregyházán 2-0 arányban.
  • U13: Eger SSE - DVTK 2-0 (1-0)
    Rangadót veszített a DVTK U13-as csapata az U14 II. osztály Északi csoportjában. Szombaton a listavezető Eger otthonában szenvedett 2-0-ás vereséget Nagy Attila együttese.