A Trineci Nemzetközi Birkózó Versenyen két piros-fehér birkózónak is szurkolhattunk a nívós mezőnyben a serdülő leány korcsoportban. Utánpótlás Eb indulónk Balázs Zea 54 kg-ban lépett szőnyegre és egészen a végső győzelemig menetelt, míg 62 kg-ban Oláh Zoé a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

Tatabányán ezzel párhuzamosan a diak 1-es korcsoport legjobbjai a szabadfogású bajnokság döntőjében szálltak harcba az érmekért. Az 50 kg-osoknál Czakó Regő a dobogó legfelső fokára állhatott fel, a 69 kg-osok súlycsoportjában pedig szintén diósgyőri versenyzőnek szólt a taps Halász Ádám és Lovas Marcell személyében az első és harmadik helyen.

A versenyzőket Lakatos Győző, Bacsó Alex, Juhász Sándor, Repka Attila és Szabó Máté készítette fel.

Nemzetközi Birkózó Verseny - Trinec (Csehország)