Összefoglaló 2024. március 4., hétfő

Női Futsal NB I.: Tolna - DVTK-Vénusz 4-2 (1-1)

A második félidőben vezetett a tolnai találkozón a DVTK-Vénusz, a meccs utolsó szakaszában viszont a nagyobb tempót diktáló hazaiak maguk javára fordították az összecsapást.

Női Futsal NB I., 19. forduló

2F-Bau Tolna-Mözs - DVTK-Vénusz 4-2 (1-1)

Tolna, Városi Sportcsarnok, Játékvezető: Rácz Zoltán (Mihálovics Lajos, Kiss  Gergely).
2F-Bau Tolna-Mözs: Derczki V. - Wiesner D., Sajagó B., Kiss G., Nagy N. Csere:, Fekete E., Ferencz F., Bajcsy K., Vámosi G., Krascsenics P., Koch F., Folk Zs. Vezetőedző: Reveland Zoltán.
DVTK-Vénusz: Putnoky Z. - Horváth L., Lipták A., Kovács A., Molnár E. Csere: Szabó L., Újvári K., Visnyánszki D., Bernáth Cs. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.

Sárga lap:  Vámosi G. a 8., Visnyánszki D. a 19. percben.
Gólszerző: Bernáth Cs. (0-1) a 10., Krascsenics P. (1-1) a 15., Lipták A. (1-2) a 31., Nagy N. (2-2) a 32., Krascsenics P. (3-2) a 39., Koch F. (4-2) a 40. percben.

Volodymyr Kolok: - Nagy tempót diktáltak a hazaiak, de összességében igazi csata volt ez a meccs. Egészen a hajráig bírtuk a nyomást, végül mégis a hazaiak nyertek. Pozitívum a küzdeni tudás és jó csapatjáték. Erre a rájátszásban nagy szükségünk lesz.