Összefoglaló 2024. március 10., vasárnap

Női Fustal NB I.: Csepel - DVTK-Vénusz 5-4 (1-2)

Kilenc gólt hozott a DVTK-Vénusz utolsó idegenbeli mérkőzése az alapszakaszban. A szünetben még vezetett a diósgyőri csapat, a második játékrészben azonban a Csepel maga javára fordította az összecsapás. Ez a vereség azonban nem befolyásolja a lányok helyezésését a bajnokság első szakaszában.

Női Futsal NB I., 20. forduló

Csepel FC - DVTK-Vénusz 5-4 (1-2)

Budapest, Laurencz László Sportcsarnok, Játékvezető: Grünvald Gábor (Szuhodovszki Dávid, Dobó Balázs).
Csepel FC: Herczik D. - Horváth L., Horváth A., Bozsik N., Tóth K. Csere: Blayer Zs., Stefkó D., Almási V., Majtán L., Pavlik J., Galambos V. Vezetőedző: Csernik Kornél.
DVTK-Vénusz: Szabó L. - Horváth L., Lipták A., Kovács A., Gyarmathy F. Csere:, Putnoky Z., Visnyánszki D., Bernáth Cs. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.

Sárga lap: Stefkó D. a 21., Horváth A. a 40. percben.
Gólszerző: Lipták A. (0-1) a 8., Horváth A. (1-1) a 12., Bernáth Cs. (1-2) a 14., Tóth K. (2-2) a 21., Lipták A. (2-3) a 23., Tóth K. (3-3) a 30, Horváth A. (4-3) a 30., Horváth A. (5-3) a 38., Bernáth Cs. (5-4) a 39. percben.

Volodymyr Kolok: - Egy nagyon motivált ellenféllel találtuk magunkat szembe, a dolgunkat pedig az is nehezítette, hogy mindössze két cserénk volt. A második félidőben ez meg is látszott, ha hazaiak, frissebb, lendületesebb játékával már nem tudunk versenyezni. Hiányzott az állóképesség, a szokatlan padlóburkolat miatt pedig elég sok technikai hibát vétettünk. A második számú kapusunk végig megkapta a lehetőséget, nagyon jó teljesítményt nyújtott. Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez.