NB III. Keleti csoport 6. forduló

DVTK tartalék - Cigánd SE 0-4 (0-2)

Miskolc, Diósgyőri Stadion, 100 néző Játékvezető: Takács János (Benkó Róbert, Dr. Kulcsár Judit)
Diósgyőri VTK: Bősz - Okuka, Kovács G., Csicsvári, Kádas - Galambosi, Kövér, Ternován, Oláh B. - Takács T., Boros G. Megbízott edző: Kriston István
Cigánd SE: Sánta - Úr, Albert, Sipos, Varga K., Burics - Baksa, Katona Gy., Kis Sz. - Roszel, Popescu. Vezetőedző: Fogarasi Zoltán

Csere: Oláh B. helyett szabó az 59., Kis Sz. helyett Oláh L. a 72., Baksa helyett Fekete T. a 74., Katona Gy. helyett Barcsay a 74. és Galambosi helyett Gresó a 76. percben.
Sárga lap: Kádas a 40., Csicsvári a 45. és Úr a 68. percben.
Gólszerző: Popescu (0-1) a 30., Kis Sz. (0-2) a 46., Popescu (0-3 )a 76., Roszel (0-4) a 83. percben

Kulcspillanatok:

30. perc: A baloldalon vezetett akciót a Cigánd, a középre adott labdát Popescu passzolta a kapuba, 0-1.
46. perc: Büntetőből voltak eredményesek a vendégek, 0-2.
76. perc: Középen egy vendégjátékos kiugrott, lövése Bősz Leventéről középre pattant, a második hullámban érkező Popescu a kapuba lőtte a labdát, 0-3
83. perc: A saját térfeléről végezhetett el szabadrúgást a Cigánd, lesgyanús helyzetben Roszel 12 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 0-4.

Kriston István: - Megérdemelt vendégsiker született. Még várat magára az első győzelmünk.
Fogarasi Zoltán: - Egy nagyon jó összetételben és szervezetten játszó csapatot sikerült kétvállra fektetnünk annak köszönhetően, hogy a mérkőzés fordulópontjaiból mi jöttünk ki jobban. Gratulálok a csapatomnak!