Kulcsfontosságú mérkőzés előtt az Aluinvent DVTK
A Női Kosárlabda NB I. A-csoport 15. fordulójában a Szekszárd otthonában lép pályára az Aluinvent DVTK. Az alapszakasz kimenetele szempontjából kiemelkedően fontos találkozó vasárnap 16 órakor kezdődik a tolnai megyeszékhelyen.
Női Kosárlabda NB I. A-csoport 15. forduló
2020. január 12., vasárnap
16:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - Aluinvent DVTK
Cziczás László: - Mi csütörtökön még Görögországban játszottunk a bombaerős Olympiacos ellen, míg az öt külföldön született játékossal rendelkező Szekszárd rápihenhetett a mostani meccsre. Ráadásul mivel a jelenleg legjobb formában lévő magyar együttesről van szó, nagyon nehéz dolgunk lesz vasárnap. Mindettől függetlenül én az Olympiacos elleni verség után is hiszek a lányokban, képesnek tartom őket arra, hogy odategyék magukat és bravúros győzelmet érjenek el.
Játékvezetők
A találkozót a Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kulcsár Tibor játékvezetői hármas dirigálja.
Jegyinfó
A belépés 10 év alatt ingyenes, diákok illetve nyugdíjasok számára 1000Ft, teljes árú belépővel 1500Ft. A vendégszurkolók külön bejáraton, a Keselyűsi út felől közelíthetik meg majd az létesítményt, és gépjárműveikkel szintén a sportcsarnok melletti Keselyűsi út leállósávjában parkolhatnak.
Helyszín
Szekszárd Városi Sportcsarnok
7100 Szekszárd, Keselyűsi út 3.
Az Atomerőmű KSC Szekszárd kerete
2 Kiss Virág 1998 5 193 cm 90 kg
3 Theodoreán Alexandra 1991 2-3 177 cm 72 kg
4 Studer Zsuzsa 1995 1-2 170 cm 63 kg
7 Miklós Melinda 2003 3-4 180 cm 55 kg
8 Renczes Rebeka 2003 1 169 cm 54 kg
9 Studer Ágnes 1998 1 166 cm 57 kg
10 Gereben Lívia 1999 3 183 cm 70 kg
12 Krnjics Szara 1991 4-5 192 cm 87 kg
13 Bálint Réka 1991 3-4 183 cm 72 kg
14 Ruzicková Marie 1986 5 190 cm
15 Marshall Tyaunna Dominique 1992 2-3 175 cm
18 Dojkic Ivana 1997 1-2 180 cm
20 Horváth Dóra 2003 5 185 cm 75 kg
21 Vincze Nikolett 2002 3-4 178 cm 68 kg
24 McCall Erica Angelyn 1995 4-5 190 cm 88 kg
A 15. forduló programja
2020. január 11. szombat
15:00 ELTE BEAC Újbuda - Sopron Basket
18:00 Vasas Akadémia - VBW CEKK Cegléd
18:30 NKE-FCSM Csata - ZTE Női Kosárlabda Klub
2020. január 12. vasárnap
16:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - Aluinvent DVTK
18:00 PEAC-Pécs - Uni Győr MÉLY-ÚT